|
zajebisty mecz wyjazdowy w Dundee?
Dwa gole na dzień dobry, po czym Szkoci siedli na laurach.
gdzie ja, drogi Dudi pisałem, ze gramy w LE po to, żeby przegrywać?
Pan Skorża, ma druzynę już w miarę zbudowaną to gra o wynik. My drużyne budujemy, to gramy w LE po to, żeby ją budować.
A Pan Skorża... no cóz, szanuję... a czy Tobie ostatni wynik Legii pasuje do koncepcji?Brakło jednego Radovicia i już nie można było wygrać. A gdyby zabrakło jeszcze np. Zewłakowa, to może okazałoby się, że można i przegrać?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 09.11.2011 o godz. 13:51.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|