Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 09.11.2011, 13:29
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Tak samo jak Maaskant. 4 mecze, bilans 4-11.
Czy Lenczyk w ogóle zakwalifikował się do LE? Czy odpadł po dennej grze z Rumunami, których pokonała Legia?
Kiedy potrzebna była kwalifikacja to drużyna Maaskanta grała naprawę dobrze i skutecznie.
Kiedy potrzebna była kwalifikacja to drużyna Lenczyka grała naprawę żle i nieskutecznie.

Pisaliśmy (a przynajmniej ja pisałem) po wejściu do LE, że tam Wisła będzie grała inaczej, bardziej ofensywnie, bardziej eksperymentalnie, bez nacisku na wynik sportowy typu wyjście z grupy.

Nie porównuj więc osiągnięć drużyny Maaskanta w pucharach, do osiągnięć drużyny Lenczyka w tych samych pucharach.
Napisz jeszcze, że Probierz osiągnął w puchrach to samo co Maaskant.

Ja tui nie bronię Maaskanta tylko przestrzegam przed napalaniem się na PMSz.
Jaka jest w Europie pokazali nam w tym roku Lenczyk i Probierz
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....