|
Co Lenczyk osiągnął w Cracovii?
On w Śląsku jest takim Fornalikiem w Ruchu
Dobry dla średniaka ligowego.
Pozycja w tabeli Śląska jest na wyrost. Lenczyk pokazsł, co potrafi, w Europie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|