Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7144
Stary 09.11.2011, 12:40
studio napisał(a):Wyświetl post
Po prostu Lato nigdy orlem nie byl w szkole wiec taki uraz ma do niego
Dobre

Cholera za takie coś to tych pajaców z pzpr powninni za jaja powiesic, pomijając już, jak ta kadra personalnie wygląda. Ale oczywiście w naszym kraju znajdzie sie jedna góra dwie osoby (Boniek, Tomaszewski) które będa stanowczo przeciw a reszta pogada, pogada, a i tak to wkońcu oleją. Ciekaw jestem co panowie w CF w niedziele na ten temat powiedzą i kogo zaprosza bo oni tak bardzo o reprezentacji lubią dyskutować nawet w magazaynach typowo ligowych.
Odpowiedz cytując