Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7140
Stary 09.11.2011, 11:46
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Po raz pierwszy w życiu zgadzam sie w całej rozciągłości z weszło, a szczególnie z tym zdaniem:

"Polscy piłkarze zawsze grali z orzełkiem na piersi i ten orzełek zawsze był marzeniem wszystkich młodych chłopaków chcących zostać piłkarzami"

Cały komantarz do opini, ze inne reprezentacje to maja loga i grają.
Ojtam ojtam Grzesiu po pijaku zgadał się z Zdzichem że zrobią badania małketingowe a szwagier Zdzicha zrobi to dobrze bo kiedyś kupował piwo obok Uniwersytetu Ekonomicznego i raz był na imprezie w akademcu. Wszystko odbyło się na profesjonalnej dobranej reprezentatywnej grupie badawczej (koledzy Zdzicha na popijawie + rzut monetą).

Grzesiu dał jeszcze premie za pro badanie (100KPLN) a Wy narzekacie że jakiegoś tam Orła nie ma.
Przeca logo Grzesia jest lepsze.
Odpowiedz cytując