Kaan napisał(a):

Po raz pierwszy w życiu zgadzam sie w całej rozciągłości z weszło, a szczególnie z tym zdaniem:
"Polscy piłkarze zawsze grali z orzełkiem na piersi i ten orzełek zawsze był marzeniem wszystkich młodych chłopaków chcących zostać piłkarzami"
Cały komantarz do opini, ze inne reprezentacje to maja loga i grają.
|
Ojtam ojtam Grzesiu po pijaku zgadał się z Zdzichem że zrobią badania małketingowe a szwagier Zdzicha zrobi to dobrze bo kiedyś kupował piwo obok Uniwersytetu Ekonomicznego i raz był na imprezie w akademcu. Wszystko odbyło się na profesjonalnej dobranej reprezentatywnej grupie badawczej (koledzy Zdzicha na popijawie + rzut monetą).
Grzesiu dał jeszcze premie za pro badanie (100KPLN) a Wy narzekacie że jakiegoś tam Orła nie ma.
Przeca logo Grzesia jest lepsze.