Kaan napisał(a):

Niusy Telefonikowe wskazują że Cupiał jest zdenerowowany zarówną polityka miasta (planuje przenieśc siedzibę do Katowic) jak i wynikami Wisły. Nie chec nic więcej inwestowac w Klub i uważa że obecny skład jest _co najmniej_ wystarczający.
I co najważniejsze Kaziu poprowadzi druzynę do końca sezonu (nie rundy) a na jego następca ma być nie kto inny tylko sam Smuda. W sam raz po czerwcowych ME.
Trzeba jednak wiedzieć, ze Boguś to choleryk i działa teraz pod wpływem emocji, zatem (oby) jeszcze zmienił zdanie.
|
Cupiał już się wypalił u nas.
Napiszecie ,że gdyby nie Cupiał to byśmy nic nie mieli . I tak teraz nic nie mamy , mamy mistrzostwa Polski , no ale co nam to daje

właśnie nic.( tak MP jest ważne , ale z tego nic nie wynika , nie mieliśmy z tego żadnego korzyści) MP jakoś nie przyciąga sponsorów do Wisły , frekwencja nie jest wysoka, nie mamy stadionu ( stadion należy do miasta), nie mamy bazy treningowej . Cupiał wyłożył duże pieniądze na transfery ( kiedyś) , ale nie wyłożył kasy na baze treningową. Za niedługo Cupiał nas zostawi. Wtedy klub na zabój będzie szukał sponsorów , właściciela.
Obecny skład jest ledwie wystaczający na MP , ale co z LM i z LE
Gdy Fornalik odejdzie z Ruchu to Ruch spadnie. On umie poukładać drużyne.