calieri napisał(a):

Tyle że Maaskant w wywiadzie powiedział, że i tak będzie pobierał kasę, bo skoro mieli odwagę go zwolnić, to niech teraz płacą. Taki gorszy Kasperczak
|
25 k ojro miesięcznie piechotą nie chodzi. Szczególnie w Polsce. Ktoś wie ile zarabiał w Holandii zanim trafił do Wisły ?