Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7951
Stary 09.11.2011, 11:00
calieri napisał(a):Wyświetl post
Tyle że Maaskant w wywiadzie powiedział, że i tak będzie pobierał kasę, bo skoro mieli odwagę go zwolnić, to niech teraz płacą. Taki gorszy Kasperczak
25 k ojro miesięcznie piechotą nie chodzi. Szczególnie w Polsce. Ktoś wie ile zarabiał w Holandii zanim trafił do Wisły ?
Odpowiedz cytując