Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 09.11.2011, 10:52
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
W związku z tym wątpię, że do czasu pozbycia się Maaskanta z listy płac przyjdzie inny trener.
Dokładnie. Maskaant będzie chciał całą pulę. Dziwię sie tylko że Zarząd po doswiadczeniach nie potrafi prawidłowo sformułować kontraktu. A może nikt na takie cos nie chce iść: "odprawa 3-miesięczna"...
Potwierdzałoby to, co mówi Stan: "nikogo nie szukam". Ale w tym przypadku wiadomo, że dyrektorom sportowym nie mozna wierzyć do końca.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern