pan Dudi napisał(a):

|
W związku z tym wątpię, że do czasu pozbycia się Maaskanta z listy płac przyjdzie inny trener.
|
Dokładnie. Maskaant będzie chciał całą pulę. Dziwię sie tylko że Zarząd po doswiadczeniach nie potrafi prawidłowo sformułować kontraktu. A może nikt na takie cos nie chce iść: "odprawa 3-miesięczna"...
Potwierdzałoby to, co mówi Stan: "nikogo nie szukam". Ale w tym przypadku wiadomo, że dyrektorom sportowym nie mozna wierzyć do końca.