|
Na rogu Karmelickiej i Michałowskiego jest taki sklep spożywczy, jakaś głupkowata nazwa nie pamiętam dokładnie jaka, ale tam wymieniają z pocałowaniem ręki. Sklep dosłownie po drugiej stronie ulicy, koło przystanku Batorego. Bilon wymienią Ci też w każdym SKOKU, do banków to się nawet nie wybieraj bo prowizję wezmą i trzeba jeszcze je posortować.
|