Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7126
Stary 09.11.2011, 09:16
Jeszcze paru obcokrajowców w tej kadrze, i bedziemy mogli grac pod herbem/logiem ONZ.

SGT. No i co z tego, ze wszyscy graja pod logiem federacji, oprócz paru innych krajów. Sory, ale 90lat mielismy tego orła i teraz na najwazniejszej imprezie w hitorii naszej kopanej wyskakują z takim gównem. Jeszcze tekst tej rzecznik, ze nie mogli zastrzec tego herby, to walneli kupe na koszuline. Bez kitu, jakos dziwnie jestem przekonany, ze gdyby byl ten orzeł to o wiele wiecej tych kosuzlek by im zeszło, a teraz? Na rekawku zdjecie laty a na spadenkach kreciny. To już byłoby zwienczenie tej "reprezentacji".
Ostatnio edytowane przez killzone : 09.11.2011 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując