Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7125
Stary 09.11.2011, 08:42
Sartre napisał(a):Wyświetl post
No nie tylko Francja, tak jak przeglądałem sobie koszulki innych krajów, to bezpośrednio do godła nawiązuje tylko Anglia. Reszta herbów na koszulkach nie ma, a przynajmniej ja nie znalazłem żadnej drużyny, która by miała. Też mi się to nie podoba, ale chyba nie ma co kruszyć o to kopii.
To wiadomo było od zawsze, tylko zwróc uwagę, że to jest tradycja a nie wymóg UEFY. To tak jakby z koguta Francuców ichniejsza federacja zrobiła strusia (bardziej pasuje do ich reprezentacji ), zrobiłby się skandal.
Tak samo jest z orzełkiem. Siatkarze graja z flagą i ok, natomiast orzełek na koszulce reprezentacji to świętość.

Śmieszy mnie tłumaczenie PZPNu, ze wstawiło to dziwadło ponieważ wiekszość ludzi (m.in. kibice) poparło nowe logo tylko ankieta nie brzmiała "Czy jest Pan/Pani za zastąpieniem godła narodowego na koszulce przez logo?" tylko "Czy podoba się Panu/Pani nowe logo PZPNu?".

Jest to skandal.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując