|
Niusy Telefonikowe wskazują że Cupiał jest zdenerowowany zarówną polityka miasta (planuje przenieśc siedzibę do Katowic) jak i wynikami Wisły. Nie chec nic więcej inwestowac w Klub i uważa że obecny skład jest _co najmniej_ wystarczający.
I co najważniejsze Kaziu poprowadzi druzynę do końca sezonu (nie rundy) a na jego następca ma być nie kto inny tylko sam Smuda. W sam raz po czerwcowych ME.
Trzeba jednak wiedzieć, ze Boguś to choleryk i działa teraz pod wpływem emocji, zatem (oby) jeszcze zmienił zdanie.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|