anthony09 napisał(a):

Po pierwsze bardzo ważne pytanie mam.
Jak wyobrażacie sobie Manolo Jimeneza trenerem Wisły skoro ten nie zna angielskiego ? Po hiszpańsku chyba nie będzie się z prasą, zawodnikami rozumiał.
Trener Wisły powinien biegle posługiwać się językiem angielskim
|
ja wyobrażam sobie to tak jak w przypadku hiszpańskiego trenera koszykarek Wisły, gdzie nikt hiszpańskiego nie rozumie,a da się wszystko ładnie ułożyć i sukcesy osiągać.