Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7124
Stary 09.11.2011, 07:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
nie przesadzacie?
mam tę koszulkę... jest całkiem fajna, to logo z przodu (nie to na zdjeciu Perquisa) to bardzo wyraźny orzeł w koronie. Barwy sa ewidentnie bialo-czerwone a nie żadne obsydianowe.
Polakom, jak zwykle, nic się nie podoba
Ja bym dał gwiazdki UE. W końcu wyszlibyśmy przed szereg w kierunku, którego się od nas oczekuje. Orzełek? Przeca jest taki fajny, kolorowy i modernistyczny.

Odpowiedz cytując