FraMat napisał(a):

nie przesadzacie?
mam tę koszulkę... jest całkiem fajna, to logo z przodu (nie to na zdjeciu Perquisa) to bardzo wyraźny orzeł w koronie. Barwy sa ewidentnie bialo-czerwone a nie żadne obsydianowe.
Polakom, jak zwykle, nic się nie podoba
|
Ja bym dał gwiazdki UE. W końcu wyszlibyśmy przed szereg w kierunku, którego się od nas oczekuje. Orzełek? Przeca jest taki fajny, kolorowy i modernistyczny.