Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11254
Stary 09.11.2011, 07:23
Watts napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że jak przystąpimy do ligi lub rozgrywek europejskich w takim składzie, to nas będą dopiero penetrować

//



Fakt, nie zauważyłem. Wczesna pora

Popatrz na tą 11 rezerwową i powiem ci tak :
Rundę jesienną graliśmy z :
Pawełkiem w bramce - taki sam poziom jak Kurto
Cikosem na prawej obronie - Olkowski raczej lepszy
Pajlicem na lewej obronie - tu akurat dałem Czekaja ale można to inaczej poustawiać, czyli poziom porównywalny
Chavezem i Bunozą na środku, czyli to już znamy
Sobolem, Gułą i Jirsakiem w środku - a tu dałem Czarka, który gra na poziomie Sobola, Gułę i Bruda, który gra na poziomie Jirsaka
Małeckim i Kirmem na skrzydłach - czyli teraz Iliev = Małecki Szewczyk niewiele gorszy od Kirma
Brożkiem w ataku - a teraz Genkov więc niewielka różnica

Taką 11 graliśmy całą rundę i byliśmy na 1 miejscu, a poźniej przyszedl Q i Majkel i wszycy wiedzą co dalej...Nie byłoby źle...
Odpowiedz cytując