Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11253
Stary 09.11.2011, 07:11
Watts napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że jak przystąpimy do ligi lub rozgrywek europejskich w takim składzie, to nas będą dopiero penetrować

A teraz co z nami robią. O tej 11 pisałem jako rezerwowej, a ta głowna moim zdaniem by sobie poradziła....
Odpowiedz cytując