Cytat:
|
Z tym logiem to chyba ich pojebało, co mnie obchodzi Francja, u nas zawsze i wszędzie byl orzełek, który wygląda zajebiście.
|
No nie tylko Francja, tak jak przeglądałem sobie koszulki innych krajów, to bezpośrednio do godła nawiązuje tylko Anglia. Reszta herbów na koszulkach nie ma, a przynajmniej ja nie znalazłem żadnej drużyny, która by miała. Też mi się to nie podoba, ale chyba nie ma co kruszyć o to kopii.
Inna sprawa, że skoro PZPN-owi zależało na zastrzeżeniu znaku na koszulkach, to raczej wskazane było zastąpić go znakiem nawiązującym do herbu Polski, a nie do logo PZPN. Skandal byłby mniejszy trochę
