FraMat napisał(a):

nie przesadzacie?
mam tę koszulkę... jest całkiem fajna, to logo z przodu (nie to na zdjeciu Perquisa) to bardzo wyraźny orzeł w koronie. Barwy sa ewidentnie bialo-czerwone a nie żadne obsydianowe.
Polakom, jak zwykle, nic się nie podoba
|
Gratuluje wyboru to teraz dyndaj sobie w tej koszulce na pewno Ci w niej do twarzy
To nie ma przypominać orła w koronie tylko to ma być orzeł w koronie a dokadniej Godło Rzeczypospolitej Polskiej
Framat oficjalny sponsor pzpnu
