Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7120
Stary 09.11.2011, 01:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
nie przesadzacie?
mam tę koszulkę... jest całkiem fajna, to logo z przodu (nie to na zdjeciu Perquisa) to bardzo wyraźny orzeł w koronie. Barwy sa ewidentnie bialo-czerwone a nie żadne obsydianowe.
Polakom, jak zwykle, nic się nie podoba
Gratuluje wyboru to teraz dyndaj sobie w tej koszulce na pewno Ci w niej do twarzy

To nie ma przypominać orła w koronie tylko to ma być orzeł w koronie a dokadniej Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Framat oficjalny sponsor pzpnu
Odpowiedz cytując