Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7118
Stary 08.11.2011, 23:41
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
a mnie zaskoczyły słowa Błaszczykowskiego (wydawało mi się że koleś nie boi się mówić co myśli) a tutaj udziela wywiadu że w sumie to moze i dziwnie wyszło ale mu to nie przeszkadza bo to jest "coś nowego bardziej dynamicznego". .
A to dziwne, bo ja słyszałem z wielu stron teksty, że w środowisku wszyscy wiedzą, że Błaszczykowski się w mediach lansuje na dupowłaza (swoją drogą ciekawa spraw ), a jak ludzie wyłączą mikrofon czy kamerę to poznają jego prawdziwą wersję.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując