wiślak 86 napisał(a):

|
a mnie zaskoczyły słowa Błaszczykowskiego (wydawało mi się że koleś nie boi się mówić co myśli) a tutaj udziela wywiadu że w sumie to moze i dziwnie wyszło ale mu to nie przeszkadza bo to jest "coś nowego bardziej dynamicznego". .
|
A to dziwne, bo ja słyszałem z wielu stron teksty, że w środowisku wszyscy wiedzą, że Błaszczykowski się w mediach lansuje na dupowłaza (swoją drogą ciekawa spraw

), a jak ludzie wyłączą mikrofon czy kamerę to poznają jego prawdziwą wersję.