Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7926
Stary 08.11.2011, 23:24
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Po przeczytaniu wywiadu w "GK" stwierdzam, że Robercik to jednak nieprawdopodobny bufon. Nic nie ma sobie do zarzucenia, jest genialny i mamy się cieszyć, ze zaszczycił nas swoją obecnością przez 1,5 r. NIECH SPADA (ciekawe w jakich to topowych klubach będzie teraz pracował). Szczerze to mam już go naprawdę dość...
Lech za dwa tygodnie jedzie do Bielska, jezeli umoczy to być moze Wasz były zakotwiczy w Poznaniu zastepując Bakera. No kurva nie zdziwiłbym sie w ogolez takiego obrotu sprawy
Odpowiedz cytując