Oldpara napisał(a):

|
Mam nadzieje, że Valckx brał chociaż częściowo udział w podejmowaniu tej decyzji, bo jeśli nie, to może się okazać, że i jego stracimy, a to byłoby fatalne. Najlepszy dyrektor sportowy w PL.
|
W wywiadzie dla "GK" Maaskant powiedział, ze o jego zwolnieniu Stan dowiedział się pięć minut przed nim, tak więc - nie miej złudzeń.