Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7917
Stary 08.11.2011, 22:50
Wislawek napisał(a):Wyświetl post
Trochę się zastanów zanim coś napiszesz.Tobie znane jest takie słowo jak honor?On ma mnie gdzieś.Niech gra dla swoich 5 tysięcy.A za nim zarząd który woli trzymać przeciętnego piłkarza,ale całkiem dobrego czarodzieja jak Maaskant.Taką mam konstrukcję.Mam do tego prawo.Czekam aż odejdzie.Gdybym się kierował twoimi puktami to raczej bym nie chodził na Wisełkę przez 35 lat.Jeszcze raz chwilkę pomyśl przed napisaniem odpowiedzi.Bracie.
niby ładnie, ale brzmi jak bajka,

konia, srebrną zbroję i wio pod zamek ratować księżniczkę!
Odpowiedz cytując