Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7915
Stary 08.11.2011, 22:48
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Porozumienie stron nie wygląda zwykle na "od dzisiaj nie pracujesz, dostaniesz pensje za 7 dni listopada"

Myśle, że jak Maskaant ma jakieś propozycje to zgodzi się np. na wypłatę połowy uposażenia za resztę kontaktu, w zamian za to, że będzie wolny od stycznia. A jak nie ma, albo ma nieciekawe, to raczej Wiśle nie pozostaje nic innego tylko płacić dwóm trenerom do czerwca.

Nota bene - Wisła zwykle płaci take rzeczy - np. Kasperczakowi za pierwszym razem płaciła dopóki nie zaczął pracować gdzie indziej, a wtedy przestali. Kasperczak sie pultał przed sądem, ale Wisła wygrała. Bo nawet jak nie pracujesz dla klubu, to klub wypłaca za "gotowość do podjęcia pracy", no a jak podpisałeś kontrakt gdzieś indziej, to trudnio obstawać, że cały czas czekasz w pogotwwiu na objęcie drużyny.
Nie wiemy jak miał skonstruowany kontrakt, ale w grę mogą wchodzić odszkodowania za przedwczesne rozwiązanie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując