Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 08.11.2011, 22:32
Jutro w "Fakcie" wywiad z Manolo Jimenezem, który mówi, że chętnie podejmie rozmowy z Wisłą.Niby to tabloid, któremu ufać nie warto, ale wywiad przeprowadził Piotr Koźmiński.A to poważny dziennikarz(pisze również do polskiego działu uefa.com), więc coś na rzeczy musi być, jeśli chodzi o tego trenera.