|
Jutro w "Fakcie" wywiad z Manolo Jimenezem, który mówi, że chętnie podejmie rozmowy z Wisłą.Niby to tabloid, któremu ufać nie warto, ale wywiad przeprowadził Piotr Koźmiński.A to poważny dziennikarz(pisze również do polskiego działu uefa.com), więc coś na rzeczy musi być, jeśli chodzi o tego trenera.
|