wwf napisał(a):

...
Co do przyszłości, coś mi się wydaje że od Czewrca trenerem Wisły będzie Smuda.
|
Też mi to chodzi po głowie. Jednak jest teraz klika meczy i cała wiosna. Czy Cupiał zaryzykuje z Kaziem tyle czasu? Z drugiej strony, jeżeli podejdą do tego czysto ekonomicznie to powiedzą, że Maaskant nie rezygnuje z zarobków i nowego trenera nie będzie do czerwca. A po EURO przychodzi bardzo lubiany przez Cupiała Franz.