Żmijka napisał(a):

Dudi pospinałes się jak nie wiem co, a kolega Ci prawdę tylko pisze ... w naszym klubie bez zgody odpowiednich osób to srajtaśmy kupić nie można (przekoloryzowane, ale chodzi o ukazanie sprawy), a co dopiero wydawać jakieś oświadczenia czy "wojny" mediom ... więc wrzuć na luz.
Przypomnij sobie, że po niby takiej "samowolce" (która de facto samowolką nie była, ale to sąd rozstrzyga) poleciało z pracy kilka osób ...
|
Czyli chcesz mi powiedzieć, że Adrian Ochalik jak lew walczy o pozwolenie mu na interwencję, a Basałaj pozostaje nieugięty i mówi "Nie, Adrian, daj spokój, oni nie chcieli"? Bez jaj.
No i dlaczego Jurczyński "mógł", a Ochalik "nie może"? Naprawdę nie bazuję na moim "widzimisię", ale na opinii kogoś podobnie jak Ty, albo nawet bliżej, żyjącego w tym klubie. Może po prostu ten ktoś patrzy na sprawę bardziej krytycznie?
