|
Jesli zdecydowano sie zwolnic Maaskanta nie majac nikogo w zastepswtie juz teraz, to moim zdaniem swiadczy to o tym, ze w druzynie dzialo sie bardzo zle i niekoniecznie, my jako kibice, o wszystkim wiemy.
Istnialo ryzyko, ze za Maaskanta przegraliby do konca rundy wszystko czy to przez jakies wewnetrzne konflikty czy zadraznienia na linii zespol-trener. Tak moze Moskal uciula jakies punkty.
|