Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7896
Stary 08.11.2011, 21:59
Nie. On wyleciał za tragiczną grę zespołu. Za porażki z takimi tuzami jak TPS czy Lechia. Za męczarnie w Pucharze Polski. Za upokarzające porażki w LE. Za brak stylu itd. Oraz najważniejsze - za przegrane DERBY KRAKOWA - Nie ważne kto jest trenerem - kto przegrywa z Cracovią dostajemy automatycznie bilet w jedną stronję.
Teraz swoje bajeczki może wciskać innym debilom w innym klubie. Mam nadzieje, że nie będą mu wypłacać w ogóle pieniędzy, bo gość po prostu na nie nie zasługuje - przyszedł popracował, dostał to co chciał i tak nic poważnego nie osiągnął...
Ostatnio edytowane przez someonewisp : 08.11.2011 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując