Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7107
Stary 08.11.2011, 21:30
To logo PZPN zamiast orzełka to świetny pomysł. Zwalnia człowieka całkowicie z jakichkolwiek resztek chęci utożsamienia się z tą pseudoreprezentacją - i dobrze.
Odpowiedz cytując