Wyświetl pojedynczy post
inimicus
Junior Member
 
Od: 08.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7106
Stary 08.11.2011, 20:59
To jest jakaś wielka masakra. Ja nie wyobrażam sobie aby nasz reprezentacja grała bez Orzełka na piersi. Ja osobiście bojkotuję PZPN i wszystko co jest z nim powiązane. Puki nie wróci nasze godło narodowe na koszulkę reprezentacji nie będę jeździł na mecze RN.
MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Odpowiedz cytując