|
To jest jakaś wielka masakra. Ja nie wyobrażam sobie aby nasz reprezentacja grała bez Orzełka na piersi. Ja osobiście bojkotuję PZPN i wszystko co jest z nim powiązane. Puki nie wróci nasze godło narodowe na koszulkę reprezentacji nie będę jeździł na mecze RN.
MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
|