Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15452
Stary 08.11.2011, 18:54
Tosini napisał(a):Wyświetl post
GDZIE JEST MOJA WISEŁKA ?!

Jak dla mnie mogl ta druzyna byc tylko wzmocniona takimi pilkarzami jak Melikson, Pareiko, Jovanovic czy Genkov (badz Biton ale Genkov przyszedl pierwszy). Bylaby przynajmniej druzyna pol polska pol internacional. Glowacki podobno chcial odejsc (ciekawe czy to prawda) a Marcelo nie dalo sie zatrzymac.
Odpowiedz cytując