...a Biton sam sobie wykupi kontrakt u Belgów..myślę , że Boguski,Garguła, Paljic i Jovanic pójdą w pakiecie do PSG bo tam szejki, duża kasa i skupują pół Europy i może nam jeszcze Pastore wypożyczą...dodatkowo bym Sobola wysłał do "Łabędziem Być" co by go odmłodzili żeby pograł jeszcze z 5 lat u nas - Football Manager RULEZ
