....a wasza mać. Trenera na 100% szukają i będą szukać przecież nie powiedzą w wywiadzie : Moskal trenerem Wisły , ale jak ktoś się do nas odezwie to Moskal out. Ludzie po co nam jakieś pierdzielone wielkie nazwisko. Co on przyjdzie tu taki trener z nazwiskiem i co

myślicie , że z takiego szrotu jak my mamy to osiągniemy tą LM

Ja w dupie mam całą LM , wolałbym aby Wisła co roku grała w LE. Większego gówna z naszej drużyny już się nie da zrobić.
Dla Wisły jest kilka ratunków: Zmiana właściciela , wyłożenie grubych pięniędzy przez właściciela , znalezienie sponsorów i obniżenie cen biletów.
Za te pieniądze powinniśmy wybudować bazę treningową. Wolałbym ,żeby przez 4 lata nie wywalać jakiś kokosów na piłkarzy tylko kupić kogoś tanio i z głową i za tą kase wybudować baze treningową. Nie musimy walczyć co roku o mistrzostwo i o LM. Klub musimy budować po malutku. Nie od razu Kraków zbudowano.
Nie sądzicie , że do takiego bajzlu jaki panuje u nas i wokół nas nie przyjdzie nikt dobry. Nie mamy bazy , nie mamy niczego. Trzeba oszczędzać kasę na tą baze treningową. Zatrudniamy takich Lameyów Jaliensów tak z kartą w ręku , ale za to mają bardzo dobre płace , za mniejszą kasę można ściągnać talenty z 1 ligi i niższych.
W zimie przyjdzie kilku nowych , w lecie pożegnamy się tak z 6 piłkarzami i za to zatrudnimy kilku nowych takie roszady będą odbywały się co roku.
Klub nie chce wywoływać zbędnej presji na Moskalu bo jak uda się Moskalowi poprawić wyniki to zostanie.
Chwalicie tak tego Maaskanta , że szok w tamtym sezonie miał także słabych zawodników i jakoś potrafił zdobyć MP. Drużyna była w dołku po porażce z Apoel'em no , ale ludzie bez przesady od 2 miesięcy drużyna w dołku

Nie mieliśmy żadnego stylu , traciliśmy gole po błędach.
Moskal jest trenerem i dobrze przynajmniej mamy nadzieję , że taki Jaliens nie zagra w kilku meczach i może być więcej Polaków w składzie.