Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11247
Stary 08.11.2011, 18:42
Mój skład, który wg mnie dorównywałby temu sprzed 9 lat :



Wiem, że np Saidi byłby raczej niemożliwy to wyciągnięcia, ale chodziło mi o przykład, jakiego pokroju gracza potrzebujemy..

Trio ofensywne Saidi-Melikson-Traore - wszyscy dysponują ogromną szybkością i świetną techniką, zabiegali by rywali na śmierć, a w ataku Biton, który kończy akcje ;-)

za nimi Kaźmierczak i Sobol którzy mieliby za zadania wyłącznie defensywne, co umożliwiałoby bocznym obrońcom częste podłączanie się do akcji ofensywnych ..

na Ławce : Kurto, Nalepa, Bunoza, Czekaj, LO? , Wilk, Iliev, Małecki, Kirm, Chrapek, Genkov ( bardzo młody wiek zawodników ! )

Odchodzą :

Lamey, Jaliens ( free )
Diaz, Nunez ( koniec wypożyczenia )
Boguski ( 200ke )
Paljic ( 150ke )
Brud ( wypożyczenie )
Jovanić ( 150ke )
Garguła ( 200ke )

= 700ke

Przychodzą:

Kaźmierczak 500ke
Dudu 400ke
Traore 650ke
Ntbazonkiza(gracz jego pokroju) 800ke
Glowacki ( koniec kontaktu )
= 2.350

więc potrzebujemy jedynie 1.6 miliona euro, mamy świetny skład, a zarazem bardzo młody !!

ehh, marzenia..
Odpowiedz cytując