Mój skład, który wg mnie dorównywałby temu sprzed 9 lat :
Wiem, że np Saidi byłby raczej niemożliwy to wyciągnięcia, ale chodziło mi o przykład, jakiego pokroju gracza potrzebujemy..
Trio ofensywne Saidi-Melikson-Traore - wszyscy dysponują ogromną szybkością i świetną techniką, zabiegali by rywali na śmierć, a w ataku Biton, który kończy akcje ;-)
za nimi Kaźmierczak i Sobol którzy mieliby za zadania wyłącznie defensywne, co umożliwiałoby bocznym obrońcom częste podłączanie się do akcji ofensywnych ..
na Ławce : Kurto, Nalepa, Bunoza, Czekaj, LO? , Wilk, Iliev, Małecki, Kirm, Chrapek, Genkov ( bardzo młody wiek zawodników ! )
Odchodzą :
Lamey, Jaliens ( free )
Diaz, Nunez ( koniec wypożyczenia )
Boguski ( 200ke )
Paljic ( 150ke )
Brud ( wypożyczenie )
Jovanić ( 150ke )
Garguła ( 200ke )
= 700ke
Przychodzą:
Kaźmierczak 500ke
Dudu 400ke
Traore 650ke
Ntbazonkiza(gracz jego pokroju) 800ke
Glowacki ( koniec kontaktu )
= 2.350
więc potrzebujemy jedynie 1.6 miliona euro, mamy świetny skład, a zarazem bardzo młody !!
ehh, marzenia..