Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7098
Stary 08.11.2011, 18:13
Lajkujcie, może jak zbierzemy się liczbą paru tysięcy to coś z tym zrobimy bo to jest parodia!!!! https://www.facebook.com/pages/Chcem...70534892990470
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
Odpowiedz cytując