Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
Od: 07.2009
Offline
#
7098
08.11.2011, 18:13
Lajkujcie, może jak zbierzemy się liczbą paru tysięcy to coś z tym zrobimy bo to jest parodia!!!!
https://www.facebook.com/pages/Chcem...70534892990470
"
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"
Gabriel García Márquez
vodzu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vodzu91
Znajdź inne posty napisane przez vodzu91