morganfield napisał(a):

Kolejny Jovanovovic
Rety nie ma innych nazwisk w Serbii
a tak btw poza doniesieniami o Guardioli, smolotach i świetle w zamkniętej lodówce (kur.a niesamowite...) ktoś ma jakiegoś ciepłego SuperEkspresowego NIUSA ?
no to ja mam!!!:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
I 2 złote w STSie psu w d.pe....