|
Wstyd, wstyd, wstyd... jak widać machina aby "odpolszczyć" wszystko co się da działa we wszystkich zakamarkach życia społecznego... Mogli na prezentacje jakiegoś pedała w to ubrać albo transwestytę najlepiej żeby pokazać jacy to my jesteśmy wyzwoleni i europejscy....
|