Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7097
Stary 08.11.2011, 17:46
Wstyd, wstyd, wstyd... jak widać machina aby "odpolszczyć" wszystko co się da działa we wszystkich zakamarkach życia społecznego... Mogli na prezentacje jakiegoś pedała w to ubrać albo transwestytę najlepiej żeby pokazać jacy to my jesteśmy wyzwoleni i europejscy....
Odpowiedz cytując