Wyświetl pojedynczy post
luma22
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7862
Stary 08.11.2011, 17:36
Gdyby dysponowali srodkami na transfery na pewno by tych emerytow nie sciagneli,bo zawodnik z doswiadczeniem moze miec 26 lat,Apoel posiada taki sam budzet jak my,ale ci zawodnicy przerastali naszych o głowe,,a trener jest z druzyna 3 lata,,,jak u nas trenerzy maja odnosic jakiekolwiek szanse skoro po roku ich wypierda,,,,

A on niech ma troche szacunku do trenerow ktorych zatrudnia,,,i niech nie podejmuje decyzji pochopnie bo w naszym klubie dziej sie to juz od dobrych lat
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 08.11.2011 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując