Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2775
Stary 08.11.2011, 17:14
tofik napisał(a):Wyświetl post
Cupiał & Basałaj skandal, kpina, amatorka. Kazimierza Moskala darzę dużym szacunkiem, ale liczyłem, że skoro zwalniają RM to mają następcę dogadanego lub prawie dogadanego i nie jest nim asystent trenera!
Oczywiście jak zwykle liczyć to można na siebie, a nie na profesjonalne zarządzanie w Wiśle :(
Taa , wyjebali go pod wpływem emocji , i nie przemyśleli tego , albo nie stać ich na trenera więc no i tyle , Basałaj mówił że będzie profesjonalizm , a ja się pytam gdzie ....a ?
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując