tofik napisał(a):

Cupiał & Basałaj skandal, kpina, amatorka. Kazimierza Moskala darzę dużym szacunkiem, ale liczyłem, że skoro zwalniają RM to mają następcę dogadanego lub prawie dogadanego i nie jest nim asystent trenera!
Oczywiście jak zwykle liczyć to można na siebie, a nie na profesjonalne zarządzanie w Wiśle :(
|
Taa , wyjebali go pod wpływem emocji , i nie przemyśleli tego , albo nie stać ich na trenera więc no i tyle , Basałaj mówił że będzie profesjonalizm , a ja się pytam gdzie ....a ?