|
Z tym czubem tabeli bylbym ostrozny. Obawiam się, że Legia, Lech, Zaglebie moga nam odskoczyc maja lub beda mialy szkółki i zaplecze treningowe, 2 pierwsze wypelniaja stadiony w znacznej czesci. Chyba juz teraz roznica w budzetach to okolo 20 mln. zlotych. Do tego grona pretenduja też Slask i Lechia bo co oni nie maja czego my mamy?
|