Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7851
Stary 08.11.2011, 16:19
Słowa o tym że drużyna nie ma stylu i nie wie co ma grać niestety sa prawdą, nic nie usprawiedliwia też trenerów i piłkarzy od przegranych derbów. Ale zachowajmy chociaż odrobine rozsadku i miejmy szacunek do Maaskanta którego już co prawda nie ma ale przypominam tym którzy najbardziej po nim jadą że to własnie on rok temu objął drużyne całkowicie rozpadnieta w fazie nicości dosłownie i zdobył z nią MP i był 3 minuty od LM. Uważam że troche szacunku za to jednak sie należy.
Odpowiedz cytując