|
Słowa o tym że drużyna nie ma stylu i nie wie co ma grać niestety sa prawdą, nic nie usprawiedliwia też trenerów i piłkarzy od przegranych derbów. Ale zachowajmy chociaż odrobine rozsadku i miejmy szacunek do Maaskanta którego już co prawda nie ma ale przypominam tym którzy najbardziej po nim jadą że to własnie on rok temu objął drużyne całkowicie rozpadnieta w fazie nicości dosłownie i zdobył z nią MP i był 3 minuty od LM. Uważam że troche szacunku za to jednak sie należy.
|