Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7850
Stary 08.11.2011, 15:26
Marszalek co gorsza jesli Valckx nie blefuje to to efektu nowej miotly na, ktory mozna bylo liczyc nie bedzie. Jesli nie wydarzy sie cud mozemy zapomniec o tym sezonie. Ciekawe jest takze kiedy jesli wogole przystopia do rozmow o przedluzeniu Valckxsa i czy to wogole on bedzie sciagal nastepnego trenera. Z wypowiedzi Valckxsa wynika takze, ze nie ma cisnienia na tego nowego trenera jesli Boss widzi wogole taka potrzebe... moze jemu Moskal wystarczy zawsze troche kasy zaoszczedzi. Jesli Valckx odejdzie to od nowego sezonu bedziemy miec dziure kadrowa. To co teraz sie dzieje moze nas zepchnac w srodek tabeli na dlugi czas bo mlodych nie ma kasy tez. Maaskant sie nie sprawdzil ale najwiekszy nasz problem to wlasciciel.
Odpowiedz cytując