Proud napisał(a):

Jakby jeszcze grał to możliwe.
Ale nie wszystko od trenera zależy.
Fakt jest taki, że dziś nie mamy w kadrze takiego piłkarza jakim był Moskal.
Do dziś pamiętam jak poderwał do walki drużynę w meczu PP z Legią genialną bramką...
Z całego serca życzę Mu, aby także po zimie był trenerem Wisły.
|
to było w Pucharze Ligi na naszym stadionie
0-1 do przerwy
3-1 wynik końcowy