Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 08.11.2011, 14:31
Co tu pisać . Zero profesjnalizmu, kierowanie się emocjami. Nadal jesteśmy w ciemnej dupie.

Przy całej sympati do Moskala to nie jest trener na ten czas gdy trzeba wziąść to wszystko do kupy pozbierać nadać nowy kształt. I nie piszcie że to wina zarządu. Miło było się śmiać z Polonii Warszawa

ech
Legii możemy już gratulować mistrza. Ku.. ..a mać
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.11.2011 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując