|
Co tu pisać . Zero profesjnalizmu, kierowanie się emocjami. Nadal jesteśmy w ciemnej dupie.
Przy całej sympati do Moskala to nie jest trener na ten czas gdy trzeba wziąść to wszystko do kupy pozbierać nadać nowy kształt. I nie piszcie że to wina zarządu. Miło było się śmiać z Polonii Warszawa
ech
Legii możemy już gratulować mistrza. Ku.. ..a mać
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.11.2011 o godz. 14:46.
|