sevenheaven napisał(a):

w ramach ciekawostki, co do naszej bazy, a raczej , której nie ma i w najbliższym czasie nie będzie ..
Zaglębie Lubin przyznaczyło w tym roku 20 milionów !! na budowę bazy treningowej i całego zaplecza .. nie tylko Legia nam odjeżdza o lata świetlne niestety
|
Nie Zagłębie Lubin tylko Ty, ja, całe TWSD, Twój sąsiad, ciotka, wujek...itd.
Na Zagłębie kasę wykłada KGHM, czyli Państwo.
Dlatego sobie mogą przeznaczać kasę, bo to nie ich.