Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: NH
Offline
#
5785
08.11.2011, 14:05
LeszekABG
napisał(a):
Zainstalowałem crackfix od SKIDROW do nowego FM wersji 12,0,3 a wchodząc w kogoś ze sztabu wyrzuca z gry i błąd. Rzuci ktoś linkiem do crackfixa, który ściągnął i mu działa?
z tego co widzialem w sieci to jest juz 12.0.4
Saimoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saimoz
Odwiedź stronę domową użytkownika Saimoz!
Znajdź inne posty napisane przez Saimoz