Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7838
Stary 08.11.2011, 13:40
PvD napisał(a):Wyświetl post
przepraszam bardzo jak to "jak wróci"? jak już od dawien dawna wrócił
Myślę że koledze chodzi o to że na chwilę obecną szefem Zdzisia jest Stan. Za chwilę układ zależności służbowej może się obrócić o 180 stopni .
Odpowiedz cytując