|
"Dlaczego Moskal bedzie trenerem do zimy?!" - Bo budżet nie jest z gumy, a jeszcze przynajmniej do zimy piękny Robert bedzie otrzymywał wypłatę.
"W poważnych klubach nie zwalnia sie trenerów po roku!" - Chelsea, Liverpool, Inter są widocznie nie poważne.
"Fergusona nie wyrzucili po beznadziejnyh wynikach!" - Ferguson wczesniej pracował przez 8 lat w Aberdeen, gdzie zdobył 3 mistrzostwa, 4 puchary, a do tego wygrał PZP. A co zrobił Robert, zeby wierzyć, ze moze byc wybitnym trenerem?
Na moje to jakos ten sezon skonczymy "jakos", zapewne z hasłem "idziemy na PP", a potem Franek Smuda. Kto na wiosnę? Moim zdaniem Moskal pokaze, ze warto na niego postawić i do konca sezonu dostnanie normalna umowę, a potem pojdzie w swiat, do jakiegos Zabrza, Chorzowa, albo Łodzi.
|