qchar90 napisał(a):

jak Zdzichu Kapka wroci do lask, to mozna sie spodziewac jako trenera kogos pokroju Liczki czy Okuki, bo jesli sie nie myle Kapka za tym stal
a i swietne transfery potrafil przeprowadzic
|
Smudy. Do maja drużynę poprowadzi Kazek a od nowego sezonu Smuda (no chyba że zrobi furorę na Euro i dostanie wymarzoną ofertę z Bundesligi). A Stan w temacie transferów będzie miał do powiedzenia tyle:
