Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 08.11.2011, 13:11
filoo napisał(a):Wyświetl post
dobra przejdźmy do plotkarskich konkretów: czy ktoś pracuje na lotnisku? bo ja mieszkam niedaleko i widziałem samolot , w którym siedzialo kilka osób i ...... uwaga....niewidziałem nikogo kto moż być nowym trenerem.....

to tak w odpowiedzi na info o Guardioli kupującym precle na Grunwaldzkim
Ja dziś rano widziałem światło w lodówce a to dobry znak